Kamerové systémy - Interspoj

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kamerové systémy

Slaboproudé rozvody

Kamerové systémy (CCTV) jsou systémy pro nepřetržité sledování vnitřních prostor uvnitř budov i ve venkovním prostranství. Kamery instalujeme černobílé i barevné v různém rozlišení a s různými objektivy. Správnou ohniskovou vzdáleností lze dosáhnout i správného požadovaného úhlu záběru. Kamery mohou být jak statické nebo otočné ve všech osách.

V kombinaci s digitálním nahrávacím zařízením pak mohou pracovat zcela autonomně , kdy při vyhodnocení nějaké události se zaměří správným směrem a začnou obraz nahrávat. Obraz může být kdykoliv sledován i dálkově přes internet např. z pracoviště ostrahy nebo z domova. Samozřejmostí je nejen pasivní sledování obrazu na dálku ale i aktivní ovládání kamery, její otáčení a přibližování obrazu. Samozřejmostí je i dálkový přístup do historie již zaznamenaných událostí.

Systémy CCTV lze integrací navázat na ostatní systémy jako je např. elektronická zabezpečovací signalizace EZS. Dodáváme kamery v provedení Den/Noc , které se při zhoršených světelných podmínkách přepnou do režimu s vyšší citlivostí. Pokud je to nutné dodáváme jako příslušenství přísvitové IR reflektory , které lze dálkově zapínat a zlepšit tak v noci kvalitu záznamu.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky