Telefonní ústředny - Interspoj

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Telefonní ústředny

Slaboproudé rozvody

Pokud se dnes rozhodnete pro telekomunikační vybavení se značkou Panasonic, budete profitovat ze zkušeností jednoho z největších výrobců elektronických zařízení na světě. Panasonic je obchodní značka japonské společnosti Matsushita Electric Industrial (MEI), založené v roce 1918. Dnes jsou aktivity společnosti rozprostřeny skutečně po celém světě, přičemž výroba většiny výrobků se nachází mimo mateřskou zemi – Japonsko. Některé části systémů KX-TDA pocházejí například z výrobních závodů v Anglii – evropské know-how pro evropské uživatele.

Panasonic Analog PBÚ KX-TEM824 / KX-TES824 / KX-TEA308

Panasonic nabízí řadu analogových ústředen KX-TE ideálních pro menší firmy. PBÚ KX-TEA308 disponuje důležitými funkcemi jako provolba DISA – automatické uvítací hlášení, které Vás nasměruje přímo k volané osobě (1 kanál, až 180 sekund), 3x vnější analogovou linkou, 8x hybridní vnitřní linkou, směrování ARS/LCR zabezpečující výběr telefonního poskytovatele s nejnižšími telefonními tarify, zobrazením čísla volajícího na analogové pobočce, příjem textových zpráv SMS a jiné. Tento systém je vyvinutý pro standardní analogové telefony, bezdrátové a systémové telefony (analog. řada KX-T). Model KX-TES824 obsahuje 3x vnější analogovou linku a 8x hybridní vnitřní linku v základní výstavbě, s možností doplnění o přídavnou kartu navyšující systém na 8 vnějších analogových linek a 16 hybridních vnitřních linek. Model KX-TEM824 má 6x vnější analogovou linku a16x hybridní vnitřní linku v základní výstavbě. Modely KX-TES824 a KX-TEM824 disponují základními funkcemi jako DISA, směrování ARS/LCR, zobrazení Caller-ID (zobrazení čísla volajícího), příjem textových zpráv SMS. Tyto systémy dokážou rozlišit faxový přenos od telefonního, a následně přesměrovat faxovou zprávu přímo k požadované lince. S volitelnou kartou hlasové schránky KX-TVM50/200 pro tyto systémy už nikdy nezameškáte důležitý obchodní / zákaznícky hovor. Tuto hlasovou poštu si můžete přispůsobit Vaším potřebám, nahráním osobního uvítání. Analogové systémy podporují telefony řady KX-T77.

Panasonic Digitální PBÚ KX-TDA15 / KX-TDA30 / KX-TDA100D

KX-TDA15 je telekomunikační řešení s vynikajícím poměrem cena/výkon pro segment malých společností a lidí využívajících pro podnikání svoji vlastní nemovitost - např. maloobchodní prodejny, cestovní kanceláře, právnické kanceláře a privátní lékařské praxe umístěné v rodinném domku. V základní verzi nabízí 4 porty Digital XDP a lze rozšířit až na 20 poboček. V KX-TDA30 nabízíme výkonný systém pro náročnější uživatele z oblasti menších společností, kde je předpoklad rychlého růstu počtu poboček. Stejná základní výstavba jako u KX-TDA15 zde umožňuje rozšíření až na 52 poboček. Správná velikost pro středně velké společnosti je naše KX-TDA100D. Do hlavní jednotky lze připojit až 128 poboček s možností rozšíření na 176 při použití technologie Digital XDP.Dále dodávíme :

  • Analogové telefony

  • Digitální telefony

  • DECT systém

  • Dveřní komunikátory

  • Hlasová pošta

  • Dodávky pro Call Centra


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky